fbpx
вул. Виконкомівська, 24, офіс 22
м. Дніпро, 49044, Україна
office@kursi.dp.ua
Атлант / Новини / Програма для бізнесу «PROTeam»
про команду

Програма для бізнесу «PROTeam»

Бізнес третій рік за умов турбулентності. Третій рік складно планувати, складно говорити про стійкі тренди розвитку та психоемоційний стан людей.

І все-таки життя продовжується. Сьогодні важливий рух до результатів та високої ефективності, бо конкуренція та ринок нещадні.

 Сьогодні бізнес – це про людей, про людське обличчя бізнесу та про комунікацію із зовнішнім та внутрішнім клієнтом.

Сьогодні вже мало просто платити зарплату . У сьогоднішніх умовах, якщо розраховувати на максимальну віддачу та залучення співробітника до мети, місії та бачення компанії, потрібно створювати атмосферу продуктивної довіри та командної роботи над цікавими проєктами та викликами.

В описі вакансій ми часто зустрічаємо перелік таких навичок:

 • високі комунікативні навички та активна життєва позиція ;
 • бути уважними до деталей та багатозадачність (уміння жонглювати проєктами та правильно розставляти пріоритети);
 • стратегічне мислення та підприємницький підхід до справи (бізнесу сьогодні недостатньо, щоб ви просто виконували свою функцію, важливо розуміти, яку роль ваша робота відіграє для досягнення загального результату);
 • навчання (особливо це стосується галузей та спеціальностей, які зазнають змін у зв’язку з впровадженням нових IT-рішень);
 • новаторство і change-management , тобто вміння впроваджувати зміни та керувати ними (це особливо актуально для працівників на управлінських та топових позиціях) ;
 • гнучкість та вміння адаптуватися під швидко мінливі запити бізнесу .

Де це можна навчитися і як це прокачати на практиці, про це наша програма перезавантаження « PROTeam».

Це комплексний підхід до прокачування всієї команди на певні цілі компанії. Якщо команди немає і немає розуміння, які навички і який потенціал у колективу, це привід почати з аудиту.

Ні,  не с  бізнес-процесів, які ніхто не прочитав або які не зовсім відповідають реальній картині світу всередині компанії.

Це привід познайомитися з кожним, наприклад , у ігровій сесії, а з ТОПами провести час за ланчем. Так, спілкування в різних форматах іноді дуже промовисто показує зони пильної уваги в процесі роботи над створенням команди.

Можна говорити довго і наводити кейси, як це в інших, але час сьогодні навіть не в біткойнах можна вимірювати за вартістю – воно безцінно.

Що ми вимірюємо до початку співпраці і після 3-6 місяців ( залежно від розміру компанії):

 1. Внутрішній стан за 10-бальною шкалою. (Співробітників треба опитати, чи хочуть вони працювати в компанії, чи бачать своє майбутнє тут.)
 2. Зниження показників запізнень та порушень.
 3. Ефективність роботи. (Це легко виміряти. Достатньо порахувати кількість невиконаних вчасно завдань, кількість продуктивних робочих годин у робочому дні.)
 4. Виторг. ( Вона зростає на 20-40 % при впровадженні сервісної моделі та покращення комунікації між відділами та підвищенням культури спілкування)
 5. Рівень плинності кадрів.
 6. Рівень лояльності співробітників один до одного та зовнішньої лояльності з боку споживачів.
 7. Взаємодія усередині команди.
 8. Рівень ініціативності.
 9. У компанії з розвиненою корпоративною культурою зростає кількість рацпропозицій, інновацій, збільшується залучення до розвитку. Люди менше вигорають, менше хворіють.

За цим посиланням можна провести діагностику компанії самостійно:

І як показує особистий досвід, через місяць чи два ми зустрінемося у будь-якому разі, якщо очікувані результати ваших власників будуть сформульовані за формулою Х2 , а не +10-20%.

Звідки впевненість, ви запитаєте? 

 Чим консультант відрізняється від співробітника компанії:

 1. Він поза операційною системою і має можливість дивитися збоку;
 2. Він неупереджений;
 3. Він керується даними аналітики, прикладами та досвідом – йому не шкода, у разі ухвалення рішення;
 4. У нього немає улюбленців та друзів;
 5. Він має бути прив’язаний у мотивації до результату, а чи не процесу.

Навчально-консультаційний центр «Атлант» пропонує програму перезавантаження “PROTeam”, яка спрямована на створення результативних команд, а це PRO залученість, відданість та ефективність.