fbpx
вул. Виконкомівська, 24, офіс 22
м. Дніпро, 49044, Україна
office@kursi.dp.ua

Поглиблений MS Excel

Старт курсу: інд-но
Тривалість курсу: 20 ак годин
Формат: офлайн/онлайн
Формат: інд-но
Графік: інд-но
Час занять: інд-но
Вартість курсу: 280 грн/ак година

 

“Поглиблений Excel”– цей курс буде корисний для тих, хто вже має базові знання та навички роботи з MS Excel.

Пакет програм Microsoft Office завоював популярність у всьому світі та використовується на багатьох підприємствах та вдома. Табличний процесор Excel — зручний та потужний засіб для створення таблиць та графіків, аналізу даних, проведення розрахунків. У вигляді файлів формату Excel створюються фінансові звіти, поширюються прайс-листи, оформлюються розрахунки у різних галузях діяльності.

Поглиблене знання необхідне початківцям, аналітикам, керівникам, власникам компаній, оскільки постійно дані категорії фахівців стикаються з необхідністю аналізу великого обсягу інформації та підготовки різних звітів.

У процесі навчання Ви вивчите можливості:

логічних функцій, які застосовують для запису умов, в яких порівнюються числа, функції, формули, текстові або логічні значення;

макроси, що дозволяють автоматизувати виконання різних операцій, що часто повторюються;

освоїте на практиці створення зведених таблиць з кількох аркушів і таблиць для швидкого формування зведених звітів за даними, оскільки саме зведені таблиці Excel надають можливість користувачам в одному місці групувати значні обсяги інформації, що міститься в складних звітах, а також.

 Можливості Excel звичайно не укладені в години курсу, це лише перше наближення, яке забезпечить якісне застосування знань в різних процесах бізнесу.

Фахівці центру в процесі навчання дадуть відповідь на всі питання, змоделюють реальні кейси і допоможуть побудувати системи розрахунків та аналізу.

 

Записатися на курс