fbpx
вул. Виконкомівська, 24, офіс 22
м. Дніпро, 49044, Україна
office@kursi.dp.ua
Атлант / Викладачі / Войцеховська Аліна

Войцеховська Аліна

Викладач курсів:

Користувач ПК, Поглиблений Exsel, Управління проектами тощо

Досвід роботи – з 2003 року працює викладачем комп’ютерних та економічних дисциплін.
2000-2001 Викладач ПКта1С, економічні та правові дисципліни.
2001-2005 Кадрова агенція Викладач ПК та 1С.
2005-2010 Міжрегіональних академія бізнесу та права ім Кручиненої. Викладач ПК та 1С, систесюмне адміністрування, економічні і правові дисципліни.
2010-2017 Аутсорсингове підприємство 
2017-2021 Кадрова підприємство Кар’єра Викладач ПК, 1С, смартфонів, економічні в правові дисципліни.

Беру участь у автоматизації інформаційних систем середніх та великих підприємств. З 2015 року веде бухгалтерський облік у компаніях різних галузей бізнесу.

Активно розвиваю нові технології автоматизації підприємств, інновації у законодавчій сфері та сфері автоматизації технологічних процесів, розробляю нові навчальні курси, які потрібні для покращення діяльності компаній.

Активно беру участь у розробці індивідуальних навчальних планів для адаптації працівників підприємств у середньому та великому бізнесі.

Про курс «Управління проектом»

«Слухач курсів навчиться супроводжувати проекти від початку до здійснення мети проекту, на всіх етапах — від комунікації із замовником та складання прототипу до реалізації та подальшої підтримки.

Можете запускати проекти та керувати ними у різних сферах бізнесу: від початку до реалізації цілей проекту. Керівник проектом допомагає здійснювати бізнес-ідею та відповідає за те, щоб проект був готовий у строк та відповідав вимогам замовника.

Ефективні менеджери проектів завжди потрібні в різних галузях: від IT до рітейлу. Вони допомагають компаніям запускати нові продукти та збільшувати прибуток.

Курс підійде тим, хто збирається відкрити свій бізнес або здійснити інновацію в існуючому бізнесі. Підприємцям, які здійснюють ребрендинг бізнесу.»