fbpx
вул. Виконкомівська, 24, офіс 22
м. Дніпро, 49044, Україна
office@kursi.dp.ua
Атлант / Комерційні спеціальності / 1С:Підприємство 8.3

1С:Підприємство 8.3

Старт курсу: інд-но
Тривалість курсу: 32 ак години
Формат: офлайн/онлайн
Формат: індивідуально
Графік: ПН/ПТ
Час занять: 10.00-12.15
Вартість курсу: 8960 грн/курс

“1С:Підприємство 8.3” – це система прикладних продуктів, призначених для ефективного вирішення різноманітних завдань управління підприємством.

Завдяки своїй універсальності та гнучкості вона легко налаштовується для потреб конкретної організації та дозволяє вирішувати широке коло завдань автоматизації будь-яких розділів обліку на підприємстві, а також вести облік кількома організаціями в одній інформаційній базі.

Програма курсу навчає роботі з новими конфігураціями:

– «Бухгалтерія підприємства»;

–  «Управління торгівлею»;

–  «Зарплата та управління персоналом».

Ці конфігурації працюють на технологічній платформі «1С:Підприємство 8.3», що надає широкі можливості.

Курс складається з чотирьох модулів.

Перший модуль курсу складається з  вступної частини, у ній розглядаються загальні прийоми роботи з продуктами системи «1С:

Підприємство 8.3», обговорюються єдині елементи інтерфейсу. У цьому модулі ви ознайомитеся з тим, які інструменти може застосовувати користувач системи «1С:Підприємство 8» для вирішення своїх завдань.

У другому модулі курсу розглядається робота у програмі «Бухгалтерія підприємства». У цій частині ми познайомимося з можливостями програми «Бухгалтерія підприємства» версії 8.3 для організації бухгалтерського обліку на підприємстві, навчимося користуватися документами, формувати за документами проведення, дізнаємося, які звіти існують у програмі.

Третій працює з програмою «Управління торгівлею». У цій частині ви ознайомитеся з основами роботи у конфігурації «Управління торгівлею» системи «1С:Підприємство 8.3», що дозволяє вести облік на складах, автоматизувати завдання оперативного та управлінського обліку. Використання конфігурації допоможе менеджерові забезпечити ефективне управління сучасним торговим підприємством.

Оскільки цей програмний продукт містить розгорнуті звіти та дозволяє проводити АВС-аналіз продажу, програму можна назвати системою підтримки прийняття рішень. Ознайомившись із цим розділом, ви дізнаєтесь, як запустити конфігурацію «Управління торгівлею», і побачите, що вона має багато спільного зі конфігурацією «Бухгалтерія підприємства».

Четвертий модуль  про використання програми «Зарплата та управління персоналом». Програмний продукт «1С:Зарплата та управління персоналом», про який йтиметься в цьому модулі, можна по праву назвати лідером у цій галузі. У розділах, присвячених цієї зміни системи «1С:Підприємство 8.3», ми розглянемо, як відбувається формування структури підприємства та штатного розкладу, як ведеться добір персоналу та кадровий облік, як нараховується заробітна плата та розраховуються податки.

Кожен модуль курсу зроблено максимально незалежним, щоб будь-який програмний продукт можна було вивчати окремо.

Бухгалтерський курс «1С:Підприємство 8.3» призначений для навчання бухгалтерів практичним навичкам у вирішенні бухгалтерських завдань за допомогою цієї конфігурації. Ви навчитеся вести поточний бухгалтерський та податковий облік в автоматизованому режимі, формувати облікову та звітну документацію за допомогою програми «1С:Підприємство 8.3».  

Викладачі-практики навчать вас володінню  сучасними інструментами, які допоможуть бути затребуваними фахівцями. Які варіанти оплати навчання ми пропонуємо:

  1. Сплатити всю суму та отримати знижку 5 % (на рахунок НКЦ “АТЛАНТ”).
  2. Оплата від юр.особи – вашого роботодавця (+5% до суми курсу).

Формат навчання може бути:

  • онлайн на платформі ZOOM
  • в аудиторії навчального центру

Після закінчення курсу видається сертифікат та надаються актуальні вакансії. МИ в соц. мережах:

ФЕЙСБУК

INSTAGRAM 

  TELEGRAM  

Записатися на курс