fbpx
вул. Виконкомівська, 24, офіс 22
м. Дніпро, 49044, Україна
office@kursi.dp.ua
Атлант / Новини / Співпраця Вона.Хаб

Співпраця Вона.Хаб

20 квітня, у четвер, ВОНА хаб. Дніпро запрошує жінок на важливу мотиваційну зустріч. Будемо гооворити, як готуватися до співбесіди, що таке якісна самопрезентація, як гідно пройти співбесіду, знайти САМЕ ТУ роботу, втримати її і бути продуктивною і щасливою в кар’єрі.
Лекторки – психологиня Євгенія Бутюгіна та HR, директорка навчального центру “Атлант” Валентина Гарбузюк.
💁‍♀️Євгенія Бутюгіна:
– Планую поговорити з учасницями про внутрішню мотивацію ( іншими словами, «нащо мені та робота?» ), чому важливо її правильно розуміти; що таке внутрішня впевненість, як її віднайти і підсилити; як працює “закон джунглів” у робочих комунікаціях на будь-якому місці. Приходьте, маю багато цікавогоі корисного для вас!
– Людство давно виявило, що професія впливає на особистість людини. Але правильне й інше спостереження: не лише професійна діяльність формує особистісні особливості, але й кожна людина за своїми якостями належить до певного типу професій. Звісно, у такий зустрічі важливо отримати максимум користі та цінної інформації. Ми підготували подарунок: ТЕСТ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ПЕРЕВАГ. Кожна зможе його пройти і отримати результат для роздумів.
⌚️Коли: 20 квітня, четвер, початок о 12.00

Кожний захід де є можливість поділитись досвідом та енергією сьогодні дуже важливий. Саме так енергією). Коли вперше почула це минулого року від жінки яка навчалась Курсы Атлант посміхнулась та обійняла.

Прислухалась до себе, на застереження, що це може бути шкідливо для самої себе,та де там. Коли мене це зупиняло. 🙈
Ми сьогодні всі ділимось тим що є , бо прагнемо ПЕРЕМОГИ! ❤️🇺🇦
Співпраця з ВОНА хаб. Дніпро, це ще одна можливість допомогти жінкам, які потуребують уваги, тепла , дружньої поради та думки експертів.
Не витрачайте час на обговорення негативу, сварки та не шукайте винуватих, це не допоможе рухатись далі.
Краще мріяти, діяти та досягати цілей. Хай вони в когось не мега великі, не має значення!
Значення мають емоції які надихають та дають відчуття щастя !
А щастя воно допоможе сдолати буль-які перешкоди.
Завтра будемо говорити про працевлаштування. Важливе питання для тих хто починає карьєру, чи змінює напрям та хоче почати власну справу!
Нам дуже потрібні фахівці багатьох напрямів, які підтримають та відбудують Україну!