fbpx
вул. Виконкомівська, 24, офіс 22
м. Дніпро, 49044, Україна
office@kursi.dp.ua
Атлант / Без рубрики / Партнерська програма – пошук роботи
допомога в пошуку роботи/персоналу

Партнерська програма – пошук роботи

Чи складно зустрітись у цифровому світі кандидату та роботодавцю?
Щоб отримати відповідь на це питання, ми зібрали та обробили близько 500 резюме та стільки ж вакансій. Сказати, що це складно, нічого не сказати. Але результат того вартий.

Декілька важливих висновків, до яких ми дійшли:
1. На ринку немає повністю готових кандидатів. Не новина, але мають бути рішення. Тут добре працюють пріоритети, тобто роботодавець має сформувати критично важливих 3-5 без яких позитивного рішення не може бути.
2. Освіта (ВНЗ однієї замало) має бути додаткова, через велику швидкість змін в світі, на ринку в бізнесі. Знову – маємо розуміти, чого очікуємо від кандидата та сформувати очікування в описі вакансії.
3. Часто бачимо запит на поєднання декількох професій/функціоналу в одній посаді, але в виключно в частині економії фонду оплати праці. Тут питання – чи можемо розраховувати на можливості кандидата на максимумі, а оклад звичайний. Питання риторичне – найм буде неякісний.
4. Кандидати також, через відсутність розуміння зі свого боку – чого хочу, що можу, все частіше подають резюме майже випадково, може повезе. Тому і пошук або без результатів, або змушені погодитись на що-небудь.

Тут можна перелічувати без кінця.

Відповідь на питання з якого починала, зрозуміла – ринок складний, пошук все частіше непродуктивний, тому страждають обидві сторони.
Статистика каже, що 75% молоді  себе не бачать в офісі.

Але питання та проблема, це привід діяти. Що ми пропонуємо?

Є пропозиція для роботодавців та кандидатів, все ж таки зустрітись та попрацювати разом, а ми в цьому допоможемо.
Що ми можемо:
– Згідно з вимогами роботодавців підберемо певну кількість кандидатів з числа наших баз даних та партнерських програм. Якщо не знайдемо, проведемо навчання. Звісно швидко кардинально не змінимо професію чи напрям, а додамо саме те, чого не вистачає.
– Проводити роботу з мотиваційних заходів щодо відновлення психоемоційного стану та підготовки до співбесіди.
– Проводити навчання та підвищувати рівень володіння сучасними навичками з урахуванням специфіки Вашої компанії, нових кандидатів в період адаптації.

Що потрібно зробити кожному бажаючому – заповнити анкету за посиланням:
1. Анкета РОБОТОДАВЦЯ ТУТ
2.  Анкета КАНДИДАТА тут
Окремо  наголошую в першу чергу надаємо пріоритет: ВПО та віковій категорії 40+.
Звісно окрема увага ветеранам та родинам.