fbpx
вул. Виконкомівська, 24, офіс 22
м. Дніпро, 49044, Україна
office@kursi.dp.ua
Атлант / Комерційні спеціальності / Облік ПДВ без помилок

Облік ПДВ без помилок

Старт курсу: 27 жовтня 10 листопада 24 листопада
Тривалість курсу: 20 ак годин/6 ак годин
Формат: офлайн
Формат: група
Графік: ПН/ЧТ
Час занять: 10.00-12.15
Вартість курсу: 2000 грн/курс
Веде курс: Семенова Олена
Додатково: можливо індивідуальний формат

МЕТА: Навчитися на практичних прикладах самостійно заповнювати податкові накладні, розрахунки коригування, декларацію з ПДВ. Вирішуємо завдання з обліку ПДВ, розглядаємо різні ситуації, що у платників ПДВ.

Оціни свої знання зараз – тестування тут

Про навчання

Заняття

Звичайний графік курсу двічі на тиждень від 1,5 годин (2 академічні години). Такий ритм дає можливість якісно засвоїти матеріал, робити домашні завдання. Заняття проходять в аудиторії центру, за потреби можливий віддалений формат.

Викладач курсу

Курс і стиль викладання – це про складне простими словами. За багаторічну практику  ми добре  зрозуміли, що і як треба пояснити та показати, що викликає більше питань та складнощів. Саме тому  навчання  у нашому навчальному ценрі є ефективним та якісним.

Мотивація у процесі навчання

Обов’язковий зворотний зв’язок із завданнями та успіхами, окрема увага складним моментам. У процесі курсу акцентуємо увагу на сферах застосування знань та навичок, для подальшого пошуку компанії або проєкту для працевлаштування.

Наставництво та залучення викладача – це запорука збереження мотивації в процесі всього навчання. Ми завжди на зв’язку та відповідаємо на будь-які питання.

Працевлаштування

Додатково ми допомагаємо підготуватись до пошуку роботи: провести моніторинг ринку, скласти резюме та відрепетирувати проходження співбесід.

Документ по закінченню:

  • Сертифікат про успішне навчання
Записатися на курс