fbpx
вул. Виконкомівська, 24, офіс 22
м. Дніпро, 49044, Україна
office@kursi.dp.ua
Атлант / Комп'ютерні курси / Дизайн інтер`єру

Дизайн інтер`єру

Старт курсу: 12 жовтня
Тривалість курсу: 158 ак годин /7 міс
Формат: офлайн
Формат: група
Графік: ВТ/ПТ
Час занять: 10.00 - 12.15
Вартість курсу: 2700 грн/міс

Курс “Дизайн інтер’єру”  приміщень на сьогодні дуже популярний напрям. Багато хто не хоче займатися ремонтом самостійно, а іноді навіть не розуміє, що хоче, які колірні рішення, які підібрати меблі або як правильно розставити меблі і зробити приміщення ергономічним. Завдання дизайнера інтер’єру – полегшити завдання клієнта та подарувати йому красу. Бути дизайнером – це престижно, модно і це чудова можливість належати собі.

  Для того, щоб бути дизайнером інтер’єру, не обов’язково бути художником, або мати якусь профільну освіту, але це може бути закінчено великим плюсом. На курсах “Дизайн інтер’єру” програма розрахована на людей з «нуля».

За підсумками навчання, на руках у вас буде готовий, індивідуальний проект двокімнатної квартири, знання програм 3D Max, AutoCAD.

Після проходження кожної програми здається підсумкова робота. За програмою AutoCAD студенти здають план двокімнатної квартири, виконаний з урахуванням усіх розмірів та масштабу. За програмою 3D Max  підсумковою роботою є дизайн-проект двокімнатної квартири з освітленням.

Теорія, а саме:

  • композиція;
  • колористика;
  • основи ескізування;
  • квітознавство;
  • основи малюнка (за проходженням цього курсу здається підсумкова робота – зображення кімнати в перспективі);
  • стилістика, модні тенденції та дизайн меблів та інтер’єрів.

А також комп’ютерні програми, в даному курсі їх дві:

3D MАХ – це найкраща програма для 3Д візуалізацій. Ви навчитеся з нуля створювати у 3D Max фотореалістичні зображення. Ваші замовники прийматимуть їх за фотографії;

AutoCAD – це креслярська програма, призначена для створення креслень, схем, планів та проектів. Програма Автокад дозволяє створювати проектну документацію в електронному вигляді з урахуванням усіх чинних вимог.

 

Записатися на курс